Hráči

 
Potvrzená účast ve 3.ročníku Ligy pro všechny
 
Barbora Keprdová - Richard Hrachovina
 
Markéta Weberová - Pavel Halfar
 
Žaneta Weberová - Martin Weber
 
Irena Klapková - Pavel Lusczak 
 
Zuzana Šalagová - Jarek Smiga
 
Katka Morcinková - Michal Morcinek
 
Veronika Kunčická - Kamil Franek
 
Adriana Furendová - Michal Tabaček
 
Jana Handzelová - Lukáš Raszyk
 
Michaela Mayerová - Michal Mayer
 
Marie Szelongová - Zdeněk Novák
 
Lucie Vaňková - Rudolf Korbel
 
Taťána Nolčová - René Nolč
 
Alice Šímová - Miroslav Přibyl
 
Tereza Buglová - Marek Kaloč
 
Ewa Folwarczna - Jacek Folwarczny
 
Slavka Krystová Florková - Jiří Andody
 
Renata Furendová - Roman Kondziołka
 
Barbora Černá-Dvořáková - Petr Strzyž
 
Monika Adamčíková - Emanuel Bortlík
 
Irena Waloszková - Andřej Waloszek
 
Petra Drechslerová - Ladislav Káňa 
 
Erika Hošálová - Miroslav Miczka (od 2.kola hraje Roman Novák)
 
Blanka Klikarová - Daniel Pružinský
 
Alena Slívová - Radim Slíva (odstoupili po 3.kole)
 
Jana Kurová -  Vojtěch Kunčický (odstoupili po 2.kole)
 
Beáta Novotná - Roman Czyž
 
Veronika Volná - Martin Volný
 
Halina Breznenová - Adam Breznen (hrají od 2.kola)
 
Aneta Morawiecová - Jakub Štefek (hrají od 4.kola)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Týmy 2.ročníku Ligy pro všechny
 
Irena Klapková - Pavel Lusczak (mix)
 
Lucie Vaňková - Rudolf Korbel (mix)
 
Marie Szelongová - Zdeněk Novák (mix)
 

Beáta Novotná - Roman Czyž (mix)

Michal a Michaela Mayerovi (mix)

Petra Káňová - Radim Matejko (mix)

Barbora Keprdová - Richard Hrachovina (mix)

Jana Handzelová - Lukáš Raszyk (mix)

Adriana Franková - Pavel Szkuta (mix) 

Irena Waloszková - Andřej Waloszek (mix)
 
Veronika Kunčická - Kamil Franek (mix) 
 
Adriana Furendová - Michal Tabaček (mix)
 
Alice Šímová - Miroslav Přibyl (mix)
 
Tereza Buglová - Miroslav Miczka (mix)  
 
Tamara Gajdzioková - Kamil Šlichta (mix) - od 4.kola Pavel Gajdziok - odstoupili po 5.kole
 
Michaela Davidová - Lukáš Balicki (mix) 
 
Andrea Vagundová - Luboš Vagunda (mix)
 
Renata Furendová - Petr Ličman (mix)
 
Taťána Nolčová - René Nolč (mix)
 
Veronika Volná - Martin Volný (mix) 
 
Lenka Kusová - Marek Kaloč (mix)
 
Ivana Hlavová - Pavel Halfar (mix)
 
Erika Hošálová - Jiří Andody - od 9.kola Jaromír Šebesta (mix)
 
Slavka Krystová Florková - Michal Florek (mix) 
 
Elen Valová - David Vala (mix)
 
Jana Kurová -  Vojtěch Kunčický (mix)
 
Beata Mrózková - Marcel Hroník (mix) - odstoupili po 5.kole
 
Monika Adamčíková - Emanuel Bortlík (mix)
 
Alena Slívová - Radim Slíva (mix) - hrají od 2.kola
 
Beata Meisnerová - Adrian Vagunda (mix) - hrají od 2.kola ( od 6.kola Kateřina Goralíková)
 
Tomasz Folwarczny - Ewa Folwarczna (mix) - hrají od 4.kola (Tomasz zraněn, pokračuje syn Jacek)
 
Ladislav Káňa - Petra Drechslerová (mix) - hrají od 5.kola
 
Miroslav Růžička - Milada Růžičková (mix) - hrají od 6.kola
 
Michal Morcinek - Katka Morcinková (mix) - hrají od 8.kola
 
Martin Weber - Žaneta Weberová (mix) - hrají od 9.kola
 
Jarek Smiga  - Zuzana Šalagová (mix) - hrají od 9.kola
 
 
 
 
Týmy 1.ročníku Ligy pro všechny
 
Irena Klapková - Roman Novák (mix)
 
Michal a Michaela Mayerovi (mix)
 
Marie Szelongová - Zdeněk Novák (mix)
 
Taťána Nolčová - René Nolč (mix)

Erika Bodnárová - Pavla Jensenová (ženy)
 
Michaela Davidová - Lukáš Balicki (mix) 
 
Slavka Krystová Florková - David Vala (mix) 
 

Beáta Novotná - Kamil Šlichta (mix)

Erika Hošálová - Roman Czyž (mix)
 
Jana Horňáková - Vladimír Horňák (mix)
 
Veronika Volná - Martin Volný (mix)     
 
Eva Jopková - Vladimír Puškáč (mix)   
 
Tereza Buglová - Miroslav Miczka (mix)  
 
Šárka Sobotovičová - Blanka Klikarová (ženy) 
 
Irena Waloszková - Andřej Waloszek (mix)
 
Adriana Furendová - Michal Tabaček (mix)
 
Barbora Keprdová - Richard Hrachovina (mix)
 
Adriana Franková - Pavel Szkuta (mix) 
 
Veronika Kunčická - Kamil Franek (mix) - přidávají se od 2.kola       
 
Drahuše Górecká - Stanislav Górecki (mix) - přidávají se od 2.kola        
 
Renata Furendová - Tomáš Bohumínský (mix) - přidávají se od 2.kola   
 
Jana Handzelová - Lukáš Raszyk (mix) - přidávají se od 3.kola
 
Alice Šímová - Miroslav Přibyl (mix) - přidávají se od 5.kola
 
Lucie Vaňková - Rudolf Korbel (mix) - přidávají se od 10.kola
 
 
 
 
Odehráli zkušební kolo (předpokládáme, že budou v lize dále pokračovat)
 
Beáta a Standa Lichorobiecovi (mix)     
 
 
 
 
Michal a Martin Morcinkovi (muži)                              - odehráli zkušební kolo, nebudou pokračovat